Září 2011

ZÁŘÍ 2011

18. září 2011 v 12:42 Novinky

14.-15.9.

V těchto dvou dnech jsem se zůčastnili výcvikového tábora v Rožmitále pod Třenšínem. Článek z těchto dvou dnů je k přečtení v rubrice výcvikové akce - VT ROŽMITAL POD TŘENŠÍNEM. Fotogalerie bude doplněna později!


30.9.

Přidány nové fotky do galerie SEBASTIAN ANREBRI 20 MĚSÍCŮ, GRAFICKY UPRAVENÉ FOTKY, LETNÍ DOVÁDĚNÍ, DŘÍVE JIŽ SLÍBENÉ FOTKY Z VÝCVIKOVÝ TÁBOR ROŽMITÁL POD TŘENŠÍNEM, A V POSLEDNÍ ŘADĚ FOTEČKY ZE STŘEDEČNÍ PROCHÁZKY NA TISMICKÉ SADY.

VÝCVIKOVÝ TÁBOR ROŽMITÁL POD TŘENŠÍNEM

18. září 2011 v 12:32 Výcvikové akce a semináře

V polovině měsíce září jsme jeli na dva dny se podívat na výcvikový tábor do Rožmitálu pod Třenšínem. Tábor pořádali moji přátelé Renča a Jirka Machovic. Rekreační středisko KYMEVO se nachází v krásné přírodě asi 3 kilometry od Rožmitálu pod Třemšínem v těsné blízkosti Sobenského rybníka, který je hnedka za chatičkami. V okolí střediska jsou rozlehlé lesy a pastviny. Moc dobře se chodilo venči a skoro vždy se to zvrhlo v kratčí procházku po okolí Smějící se.

Hnedka ve středu po ránu když jsme přijeli do rekreačního střediska jsme nastoupily na plac na poslušnost. Se Sebastianem jsme předvedli co umíme a co neumímeSmějící se. Pod dohledem Jirky, který nás pochválil za chůzi, kterou jsem si zlepšili, jsme si zacvičili ještě aporty a vysílačku. Poslušnost se mi velice líbila, prostě je to moje šikulka Sebulkatá! Ale poslušnost jsem si zacvičila i s Yessinkou, kde jsme byli v celku také pochváleni. Po poslušnostech se šli pejskové osvěžit do rybníka a po chutném obědě jsme nastoupili na obranu. Měla sem z obou velkou radost, hlavně co se týkalo maket. S Yessinkou jsme udělali velký pokrok a se Sebíkem ještě větší, ani nezaváhal a běhal je a i pěkně těsně!

Večer se samozdřejmě chviličku posedělo, popovídalo a šlo se spát Smějící se. Spalo se v chatičkách a tak sem si vzala Sebánka sebou do chatičky a spinkali jsme spolu! Ráno jsme se šli projít po lese a okolo rybníka. Kolem 9h se rozjeli obrany, kterých jsem se ještě zůčastnili a pak jsme frčeli domů.

Ty dva krásně slunečné dny se nám v Rožmitále moc líbili a vůbec se nám nechtělo zpět Smějící se. Děkujem za pozvání a za pěkné chvilky v Rožmitále!

Fotky ke shlédnutí na tomto ODKAZU FOTO- VT ROŽMITÁL