Prosinec 2011

PROSINEC 2011

19. prosince 2011 v 16:00 Novinky

17.12.

Proběhl ve Zdicích Vánoční srada závod! Zůčastnili jsem se ho jako soutěžící v kategorii ZM, kde jsem zvítězili!! Více si můžete počíst v tomto článku VÁNOČNÍ SRANDA ZÁVOD ZDICE !!


20.12.VÁNOČNI SRANDA ZÁVOD

18. prosince 2011 v 22:29 Závody
V Sobotu 17.12.2011 jsem s Lukym a Sebíkem brzy ráno vyrazili směr Zdice, kde ten den probíhal Vánoční srada závod. I když ráno i v průběhu dne svítilo sluníčko byla pěkná zima. Ale svařáček s gročkem se postarali o zahřátí a také pojizdný kolo krb :-D
Závod začínal kolem desáte hodiny ranní. Soutěžilo se v kategoriích IPO3, IPO1, ZVV1, ZM a ZZO. Všechny kategorie byli beze stop a u ZZO místo speciálních cviků překážky. Sjelo se hodně známých lidiček se svými pejsky. Se startovním číslem 10 jsem nastoupila do kategorie ZM, která byla nejvíce obsazená v počtu závodníků. Bylo nás tam osm. Získali jsem nádherné první místo s 46 body na poslušnosti a 50 body na obraně !!!


Závod probíhal v poklidné a přátelské atmosféře. Slavností vyhlášení výtězů proběhlo asi kolem čtvrté hodiny odpolední. Při vyhlášení jsem museli rozvítit světla aut, aby vubec bylo vydět na výtěze :-)
Po předání všech cen, vyfocení a pogratulování si se všichni rozjeli do svých domovů, aby se mohli zušlechtit na večerní oslavu zakončení sezóny v Zdické restauraci Emily. Já s Lukym a ještě pár lidiček šlo domu asi po desáte hodině. Ostatní pařili do rána :-D

Náš první závod skončil velice úspěšně!! Jsem z toho mého hafánka strašně mooc šťastná!!

Musím strašně mooooc poděkovat mému miláčkovi Lukáškovi a mému vedení a trenérum Jirkovi a Renče, kteří mi strašně pomáhají. A i díky nim vypadá náše cvičení tak jak vypadá.. prostě suprově! Jsem ráda že vás mám!!