Březen 2012

ZIMNÍ ZÁVOD DVOJIC

20. března 2012 v 10:02 Závody

Sobotní ráno 29.2 se pro nás z minuty na minutu stalo závodním ránem. Na Čáslavském cvičišti probíhal zimní závod dvojic a úplně náhodou jsem složili tým s Honzou a Ančou, plemeno beauceron, a nastoupily jsme do nejnižší kategorie a tím bylo ZZO. Já se Sebíkem jsme dali poslušnost za plný počet bodů, tedy 50; a Honza s Ančou dlouhodobé odložení, štěkání a překážky celkem za 39 bodů. Ve výsledné listině jsme skončili na krásném 2. místě. Ale i když jsme nebyli první, mě moc potěšilo, jak Sebík krásně proved poslušnost. I jsme dostali pochvalu od paní rozhodčí za krásný výkon. Závod proběhl ještě v kategorii ZVV1 kde bylo nejvíce závodních dvojich a ZM, ale ta byla zrušena pro málo závodníků. Celý závod posuzovala p. rozhodčí Alena Karbanová. Celý závod probíhal v přátelské a klidné atmosféře. Sluníčko nám svítilo a byl to krásně strávený den. Domů jsme si odnesli krásný pohárek, mňamky pro psíky a zase nějakou tu zkušenost :-)
Večer po závodě, jsme si sedli s místnimi do klubovny a povídali a zpívaly při krásných tonů kytar a mandolíny.


Foto ze závodu je ZDE NA STRÁNKÁCH a ZDE NA RAJCE.NET Za foto moc děkujeme!!


BŘEZEN 2012

20. března 2012 v 9:56 Novinky

31.3.

Tento měsíc jsme zakončili velice zdárně. Poslední den v měsíci březnu připad na sobotu a mi jsme vyrazily na zkoušky do Zdic, pořádané místní pobočkou ČKNO. Se Sebíkem jsme vyrazili do zkoušky prvního stupně národního zkušebního řádu ZVV1, kterou jsme zdárně splnili (89, 85, 94) a s Yessi taktéž do ZVV1 splněno (88, 85, 81). Oba dva mí pejsánci mi udělali ooobrovskou radost a naše usilý a snaha se vyplatila :-)
Chtěla bych všem kdo mi pomáhali strašně mooc poděkovat !!
Celý článek ZDE

20.3.

29.2. proběhl v ZKO Čáslav zimní závod dvojic, kde jsme se zůčastnili na poslední chvili s Honzou v kategorii ZZO a zkončili jsem na krásném 2 místě. Více si můžete počíst v článku ZIMNÍ ZÁVOD DVOJIC.


Plány na rok 2012 pro mě a Sebíka:
1) udělat zkoušku prvního stupně
2) udělat bonitaci a tím uchovnít Sebíka
3) když se zadaří sjet nějakou vástavu a získat VD či lépe V
4) zapracovat na výcviku, hlavně stopy a na podzim zkusit ještě nějakou zkoušku či vyrazit na závod
5) v planu jsou 3 výcvikové tábory, a uvidíme zda bude ještě nějaká akce :-)


Přidávám ještě pozvánku na letní výcvikový tábor v Dobřanech u Plzně

a pozvánku na výcvikový tábor v Zátaví u Písku