Duben 2012

KRAJSKÁ VÝSTAVA NĚMECKÝCH OVČÁKŮ KOLÍN

21. dubna 2012 v 21:44 Výstavy

Místo konání akce: ZKO Kolín-Borky
Pořádána dne 21.4.2012
Sebastian Anrebri
Třída: pracovní
Rozhodčí: Ing. Jiří Novotný
Známka: VELMI DOBRÝ


Foto ZDE

DUBEN 2012

9. dubna 2012 v 11:17 Novinky

21.4.

Dnes jsme se zůčastnili KRAJSKÉ VÝSTAVY NĚMECKÝCH OVČÁKŮ V KOLÍNĚ. Krásné prostředí a krásná atmosféra výstavy prostě krásně strávený den. Ale co je pro nás nejdůležitější - zlepšili jsme si známku na VELMI DOBROU !! Hurá a máme splněn další bod našich plánů na tento rok Smějící se


7.4.

Přidány nové fotky do fotogalerie Z TRÉNINKŮ

Jsme vyrazili i přes ošklivé počasí do PRAŽSKÉ ZOO v Tróji. Samozdřejmě nechyběla ani fotodokumentace... na fotečky se můžete podívat ZDE.

ZOO PRAHA

9. dubna 2012 v 11:16 Výlety, procházky a ostatní
Dne 7.4.2012 jsme se rozhodli že vyrazíme na výstavu The Human Body a jelikož je Trója skoro vedle Výstaviště tak jsme se shodli, že si uděláme výlet i s pejskama do ZOO. I když počasí dvakrát nevyšlo. Celou procházku po ZOO bylo zataženo a občas začalo i mírně pršet, myslím, že jsme si to pěkně užili. A co teprve pejskové, těm se to líbilo mnohem více. Spousty nových pachů a zajímavých zvířátek, které ještě předtím nikdy neviděli. Zvířátka, které se našim hafánkům nejvíce líbili byly pávi, lední mědvědi, losi, tapíři a malé zvířátko podobné fretce. Sebíčka pak zaujali nejvíce tygři, plameňáci a papoušci a těm se líbil i Sebík.

Aronkovi se zase více líbili orlosupi, zebra, kozyčky a kamzící a hlavně stádečko velbloudů, ze kterých nemohl spustit oči

Celkem myslím, že si výlet nejvíce užil Aronek, toho zajímalo velké spousta zvířátek a také kde očůrat jaký patník a sloupek. To Sebík zase pořád jen čuchal a zajímali ho především zvířata, která se výrazně hybala. Ti co leželi a odpočívali mu moc nic neříkali.

I navzdory nepříznivmu počasí se nám výlet moc líbil a v ZOO jsme vydrželi bloumat něco přes dvě hodiny a užili jsme si ho myslím všichni a pořádně. Pro psíky to byla zajímavá zkušenost se setkat s různými pachy cizích a exotických zvířat. Pro nás zase hezké společně strávené odpoledne.


VŠESTRANNÁ ZKOUŠKA - ZVV 1

2. dubna 2012 v 21:13 Zkoušky
Poslední den v měsíci březnu jsme vyrazili do Zdic na zkoušky podle národního zkušebního řádu. Zkoušky byly pořádány pod záští místní pobočky ČKNO Zdice - Anrebri. Sraz byl v 8.00h na civčišti. Všechno to začínalo v 9.00h. Bylo celkem 5 dvojic a to v kategoriích ZZO, ZVV 1 a ZPS 1. Nejvíce byla obsazená "naše" kategorie. Naší práci a snahu nám přijel posoudit pan rozhodčí Bc. Stanislav Beníšek.

Počasí nám moc nepřálo. V celém průběhu zkoušek foukal nepříjemný vítr a sluníčko ani očkem na nás nevykouklo. Zkoušky jsme zahájili poslušnosti ZZO a následovaly ZVV 1, pak se šlo na stopy; po stopách se splnily speciální cviky a nakonec proběhla obrana.

Se Sebíkem i Yessi jsem vyrazila do všestranné zkoušky prvního stupně národního zkušebního řádu - ZVV 1. Na zkoušku jsme podstivě trénovali a vyplatilo se! A z obou i našich výsledků jsem měla oobrovskou radost; a to především s jejich prácí na stopě. Jak si s ní poradili i v tak nepříjemném a poměrně silném větru.


Je pravda, a vim to protože vim že jsem byla trochu nervozní, a taky mi to sám pan rozhodčí pověděl. Někde jsem to pejskum kazila i já; jsme prostě tým a musíme se to naučit spolu dohromady :-)
A taky by vás asi zajímalo jak jsme dopadli..?
Táákže, bodové hodnocení mě a Sebíka je: 89, 85, 94; a s Yessi jsme obdrželi 88, 85, 81. Pro nás úžasné výsledky!!

Tímto bych chtěla poděkovat všem co v sobotu přijely a vytvořili příjemnou a chvilemi i napjatou atmosféru. Zúročili svou práci se svými čtyřnohými kamarády. A hlavně bych chtěla poděkovat svému příteli Lukymu za neustálou podporu!! A Renče s Jirkou za úžasnou pomoc při tréninkách obran, poslušností i stop. Děkujůů moc!!

foto ZDE