Červen 2012

STOPAŘSKÁ ZKOUŠKA FPr2

30. června 2012 v 17:41 Zkoušky
Dne 30.6. jsme vyrazili do vzdálených Pardubic na zkoušky podle mezinárodního zkušebního řádu. V ZKO Nemošice jsme byli již v brzkých ranních hodinách a čekali až celá akce vypukne. Od rána bylo veliké vedro a strašné dusno. I přes nepříznivé počasí jsme vyrazili na stopařskou zkoušku FPr2. V krásných travnatých terénech jsme vybojovali, pouhých, 73 bodů se známkou uspokojivě. Horko a dusno dělá své, ale alespoň víme co posílit. Zkoušky posuzovala paní rozhoční Markéta Dvořáková. Ale Yessie excelovala na poslušnosti dle BH měla 57 bodů a u speciálek, bez problémů, za obstála. Jsme rádi, že jsme na zkoušky vyrazili. Zase víme co se nám daří a co je potřeba ještě dotrénovat.

Pobyt v ZKO Nemošice byl velice příjemný, a snad zase někdy se tam zajedem podívat. Po zkouškách jsme došli vykoupat pejsky do řeky Chrudimky a jeli jsme domu u Sebíka alespon uspokojivým pocitem, že jsme to přeci jen zvládli. Ale Yessinka mi udělala velkou radost!

BONITAČNÍ POSUDEK

28. června 2012 v 9:32 Bonitace

Tak už nám přišlo potvrzení o výběrovém chovu. Níže je opsán celkový posudek:

Vysoký, výrazný, silný, živý, hlava velmi výrazná, kohoutek výrazný, záď poněkud krátká úhlení vpředu dobré, vzadu velmi dobré, předkrok dobrý, záběr dostatečně vydatný, tvrdost a bojovnost výrazná, pouští.

STOPAŘSKÁ ZKOUŠKA FPr1

11. června 2012 v 19:25 Zkoušky
Dne 10.6. jsme vyrazili si zase skusit nějakou tu zkoušku, a tou je Fpr 1. Vyrazili jsme do Čáslavi na místní cvičák. Přejímka byla mezi půl osmou a osmou hodinou ranní. Pak následoval nástup a kontrola pejsků. Na zkouškách bylo plno, samé BHčka, jedna Apr1 a naše Fpr1. Po nástupu jsme vyrazili na stopu. Terén byl pěkný, tráva tak akorát. I počasí nám vyšlo. Menší nedostatky ve stopě byli, ale to na čem jsme pracovali, se vydařilo skvěle! Pan rozhodčí Jan Nekvapil náší stopu ohodnotil krásnými 93 body. Po stopě následovala poslušnost dle BH a Apr. Těsně jak došel poslední pes začalo pršet a speciální cviky pokračovali už za deště. Celkově zkoušky dopadli velice pozitivně. Alespoň co se týká nás. Jsme se svým výsledkem spokojeni, ale rozhodně na stopách ještě zamakáme.
Děkujeme pořadateli za pěkné podmínky a pěkně strávený den v příjemné atmosféře a ještě s krásným výsledkem.

ČERVEN 2012

10. června 2012 v 18:32 Novinky

30.6

Dnes jsme vyrazili za zkouškama do Pardubic- Nemošic. I přes velké vedro jsme to nevzdali a na stopařské zkoušce FPr2 jsme vybojovali, pouhých, 73 bodů.

28.6

11.6

Přidány fotky ze závodů s pohárky :-) ZDE


10.6.

Dnes jsme úspěšně splnili zkoušku dle mezinárodního zkušebního řádu Fpr1 s počtem krásných 93 bodů.