Červenec 2012

VŠESTRANNÁ ZKOUŠKA IPO1

30. července 2012 v 14:40 Zkoušky

Dne 21.7. 2012 jsme na letním výcvikovém táboře v Dobřanech složili další zkoušku, tentokrát podle mezinárodního zkušebního řádu IPO. Mi jsme vyrazili na IPO1. Počasí nám prálo, nepršelo ani nefoukal extra velký vítr. Zkoušky posuzoval pan rozhodčí Miroslav Kasík a figuroval Jirka Mach. Stopy probíhaly na krásných i když trochu vyšších travnatých terénech. Sebík dostal 89 bodů bez předmětu a jestě k tomu mu stopa vedla přes cestu a když jsme ji zbíraly tak tam šel nějakej chlápek a vůběc ho nenapadlo se zastavit a tak se s Sebíkem setkali na té cestě, a ještě se mu zamotal do stopovačky. Sebík se jen rozmotal a pokračovali jsme dále. Lomy měl pěkné, a tam kde byl předmět se na mě podíval a šel dal... hajzlík jeden Smějící se.


Na poslušnoti to bylo trošičku více horší, byla jsme nervoznější. Nebyla to ta nejlepší poslušnost jakou jsme čekala, ale zase mě potěšíl rychlíma a přesnýma aportama a přivoláním. Naopak nám nevyšla vysílačka, která byla za nulu a byly pomalejší odkládačky. Tak za toto jsme na poslušnosti obdrželi 79 bodů.
Dále jsme postoupily k obraně, ta byla excelentní. Získaly jsme plný počet, tedy 100bodů. Sebík má krásné plné zákusy, rychlost i razanci.

Nastoupila jsme i s Yessi do stejné kategorie a získali jsme 94, 71, 87 bodů.


Další foto ZDE

NABÍDKA KE KRYTÍ

12. července 2012 v 21:29
NABÍDKA KE KRYTÍ PSEM

SEBASTIAN ANREBRI

IPO1 (C: 100b), ZVV1, FPr2, BH, HD+ED a normal, VD, DNA, 7CV1/P 2.tř.
narozen 6.1.2010, příprava na další zkoušky
Sebastian je velice aktivní pes, připraven stále něco dělat, dominantní, vyrovnaný, pevných nervů, skvělá povaha, na obraně má rychlost s razantními a tvrdými zákusy.
Na KVV NO Polička 2012 získal známku VD a ocenění NEJLEPŠÍ VÝKON


Otec: Xanto v. Weinbergblick- SCHH3, 2x LGA, 1x BSP,1x Bundes FCI, 1x Lg-FCIQuali, 1xLanderwettkampf, HD+ED normal

Matka: Gizi Anrebri- ZVV1, FPr1, RTG DKK 1/1, DNA V5, 5CV1/P 2.tř. doživotně


Více informacích na těchto stránkách, telefonu 605188206 nebo emailu Vjerka.S@seznam.cz

ČERVENEC 2012

6. července 2012 v 15:25 Novinky

30.7

V Posledních čtrnácti dnech jsme se se Sebastianem zůčastnili dvou výcvikových táborů a složili jdenu zkoušku. Od čtrnáctého července jsme vyrazili na týden do DOBŘAN, KDE PROBÍHAL LETNÍ VÝCVIKOVÝ TÁBOR zaměřený především na obranu ale také na ostatní disciplíny. Instruktory byli Renata a Jirka Machovic a Týna Pilařová. Figuranti byli Jirka Mach a Honza Bohm. Osmidenní pobyt byl zakončen zkouškou podle mezinárodního zkušebního řádu IPO. ZKOUŠKU IPO1 udělal Sebastian (89, 79, 100) i Yessie Anrebri (94, 71, 87). Hned po zkoušce v sobotu jsme přejížděli na jiný tábor, ale cestou jsme se stavili doma pro nabrání nových zásob. Dále jsme pokračovaly směr Mělník, konkrétně do MLÉKOJED, kde pořádal náš domácí cvičák ZKO Poděbrady také LETNÍ VÝCVIKOVÝ TÁBOR. Zde jsme strávili další super týden. Na táboře se hlavně obranařilo, probíhalo zde kousání v hospodě, v lese, vyhledání na cestě, ale samozdřejmě i normální sportovka na place. Poslušnost i stopy se dělaly individuálně dle dohody a potřeby. Figuranty zde byli pánové Vráťa Beneš, Peťa Polián, Martin Kolář a Matěj.
Bylo to úplně super čtrnáct dní kdy jsme pořádně zacvičili ale také popovídaly s kamarády, ale poznaly také pár nových super lidiček Smějící se

10.7

6.7.

Přidán nový článek z VÝCVIKOVÉHO VÍKENDU VE ZDICÍCH


Za níže uveřejněné fotky moc děkujeme Martině Trnkové :-)
Fotky z výcvikového víkendu NA RAJČETI ZDE aNA STRÁNKÁCH ZDE

VÝCVIKOVÝ VÍKEND ZDICE

6. července 2012 v 15:23 Výcvikové akce a semináře
Ve dnech 16. a 17.6. probehl ve Zdicích u Berouna seminář na tema stop a poslušností. Na cvičák jsme již dorazili v brzkých ranních hodinách. Instruktory byla Renata Machová Angelovová a Krystína Pilařová. V sobotu se začínalo od rána stopama, přijezd na cvičák byl okolo druhé hodiny. Po obsáhlém stopování kousek od cvičáku na krásných loukách, kde jsme si zase něco zopakovali, ale hlavně vyskoušeli i naší první cizí stopu v životě. A dopadla, myslím velice dobře :-) Bylo nás celkem asi deset psovodů (někdo měl více psů) a krásně jsme vše stíhaly. Po stopách a papání následovala poslušnost. Opět každý individuálně a docházelo i k řešení konkrétních problémů. Se Sebíkem jsme dostali skoro samé pochvaly jak nám to pěkně jde, rady jak se dale připravovat na zkoušky a jak připravovat trénink. Skončili jsme kolem osmé hodiny. Ale tím to nekončilo, zítra se mělo pokračovat. A tak jsem spala u tety, která bydlí kousek od Zdic.


Druhý den ráno jsme v plné silé opět vyrazili na cvičák na pul devátou hodinu ranní. Dnes se začlo nejdříve poslušnostma, pak jsme se všichni najedli a vyrazili na stopy, kde jsme byli asi do pěti hodin. Po stopách se pokračovalo poslušnostmi kdo ještě nebyl ráno a nebo potřeboval ještě s něčím poradit či prokonzultovat. Nedělní úspěšný den jsme zakončovali kolem desáte hodiny večer. Celý víkend byl moc príma. Zacvičili jsme, popovídali a zase se něco nového či starého, ale zapomenutého dozvěděli či zopakovali.
Díky všem a zase příště, třeba na táboře Smějící se

foto z celého semináře ZDE NA RAJCETI a ZDE NA STRÁNKÁCH.
Za fotky mockrát dekuji Martině Trnkové :-)