Srpen 2013

LVT MĚSTEC KRÁLOVÉ 2013

28. srpna 2013 v 18:04 Výcvikové akce a semináře


Ve dnech 10.-17.8.2013 proběhl letní výcvikový tábor v Městci Královém. Tento výcvikáč pořádala naše organizace a tou je, jak jinak než, ZKO Poděbrady. Sjela se tam opět super parta lidí, tak jako každý rok se sjíždíme. Od Plzně, z Prahy, a tak různě střední Čechy… byli tam i však kamarádi z Moravy.


S Lukym a našemi hafánci jsem tam byli pouze do úterý, pak nás volala práce. Ale buďme rádi za ty dary… a myslím, že jsme si to parádně užili. Skoro každé ráno jsme vyráželi na stopy.. měli jsme opravdu pěkné terény, od vojtěšky po podmítku, a jak jim to pěkně šlo! Po stopách měli pejskové i psovodi odpočinek. Pak se jelo na oběd do suprové učňovské restaurace. Po obědě si někteří dali šlofíka, někteří se šli projít či hrály karty. Super na tomto cvičáku jsou rybníky, které se nacházejí rovnou za placem. Tam jsme se Sebíkem hodně chodili a plavali a plavali J teda jenom Sebík, já ne. I s Aronkem se tam byli podívat a zaplavat si. Pak byl prostor na poslušnost. Kdo chtěl tak si zacvičil. A většinou kolem čtvrté až páté hodiny začínaly obrany. Kousalo se normálně na place, ale i v místnosti, či proběhlo i noční kousání. Bylo to super, Aronek si to myslim pěkně užil. Já se Sebíkem jsem moc nekousali, v podstatě jsem si jen udělali dvakrát revírek. To nám stačilo J Hodně jsem se věnovali poslušnosti, plavání a procházkám.


Spali jsme ve stanu a myslím, že na příští rok kupujeme nafukovací matraci :-D bylo to super pár dní, které jsme si parádně užili!!Videa z této akce jsou ve VIDEOGALERII nebo přímo na YOUTUBE ZDE

Fotky ve FOTOGALERII nebo na RAJCETI ZDE

SRPEN 2013

14. srpna 2013 v 13:31 Novinky

28.8.

Přidán nový článek z LVT MĚSTEC KRÁLOVÉ

Přidány nové Videa do VIDEOGALERIE (Čáslav hospoda obrany, LVT Čáslav, LVT Městec Králové)

Přidány nové fotky do SEBASTIAN 3ROKY a TRÉNINKY - POSLUŠNOST


14.8.

přidány nové fotky z LVT MĚSTEC KRÁLOVÉ a ZDE na rajčeti

Přidány nové fotky do galerie SEBASTIAN 3 ROKY