Srpen 2014

SRPEN 2014

24. srpna 2014 v 11:39 Novinky

24.8.


Přidány nové fotky LVT MĚSTEC KRÁLOVÉ

Na webové galerii rejce LVT POSLUŠNOST, LVT MĚSTEC KRÁLOVÉ

LVT MĚSTEC KRÁLOVÉ 2014 DRUHÝ TURNUS

24. srpna 2014 v 11:35 Výcvikové akce a semináře
Ve dnech 16.-22.8.2014 jsme měli, opět pořádaný naší ZKO Poděbrady, výcvikový tábor v Městci Královém. Vše bylo podobné jako minulý turnus, jen s tím rozdílem že už bylo trochu více chladněji. Hlavně na večer to bylo znát. Ale i tak jsme si tábor velice užili a strávili super chvilky se skvělími lidmi a odpočinuly jsme si :-)


Foto na webové galerii rajce LVT POSLUŠNOST, LVT MĚSTEC KRÁLOVÉ

LVT MĚSTEC KRÁLOVÉ 2014 PRVNÍ TURNUS

24. srpna 2014 v 11:33 Výcvikové akce a semináře

Ve dnech 19.-26.7.2014 se konal již tradiční LVT v Městci Královém, tak jako loni a předloni a tak dále. Pořádala ho naše ZKO Poděbrady s pár lidičkami od Plzně ale také až z Moravy.
V začátku tábora, tedy v sobotu, bylo děsné horko. Teploměr dosahoval až hodnoty 30°C... možná i něco přes. V neděle si situace s počasím opakovala, pokud to nebylo ještě horší. Po sobotním příjezdu na cvíčo jsme se šli přivítat s ostatními táborníky, kteří už také dorazily. Velikou výhodou jsou hned dva rybníky za cvičákem a koupaliště. Pejskové měli osvěující koupel. Se Sebíkem jsme tam byli opravdu denno denně, někdy i víckrát. Mi jsme také místní koupaliště párkrát navštívili :-) Ale zpátky k příjezdu, takže po přijetí se stavěl stan a takové ty věci okolo, ať je vše řádně připraveno a nemusí se pak už na nic myslet.
Tábor jsem strávili v areálu ZKO Městec Králové. Hned za cvičákem jsou super dva rybníky, kde se daly hafíci pěkně koupat- a že jsme tam chodili poměrně často. Hned vedle cvičáku je i koupaliště, kam jsme také párkárt za pobyt zamířili, ale tentokrát bez hafíků.
Po ránu jsme vyráželi na stopy (v okolí jsme měli pěkné louky a vojtěšková pole), pak byl prostor a čas na výcvik poslušnosti a na večer se konaly obrany. Co se týká obran jsme si zakousali i přes rybník, kdy hafík byl vyslán psovodem a na druhé straně rybníka stál figurant s rukávem... většina hafíků s tím neměla vůbec žádný problém. Druhé zvláští kousání proběhlo v menší místnosti. Zde jsme si udělali revír do místnosti přes šustící papír, který byl přes dveře a zákus skokem do okna. A poslední zvláštní kousání proběhly v nedaleké Dobšické hospodě, kde jsme měli k večeři objednané skvělé upečené vepřové kolena.
Celý tábor jsme měli poměrně pěkné počasí, někdy tedy až moc teplé.
Večery jsme se seděli všechny pospolu a povídali si a nějaký ten večer i něco dobrého popily.


Foto na webové galerii rajce LVT MĚSTEC KRÁLOVÉ, OBRANY V HOSPODĚ,