Květen 2016

KLIKACÍ SOBOTA S NIKČOU KOUBKOVOU

18. května 2016 v 19:17 Výcvikové akce a semináře
V sobotu 14.5.2016 jsme se zúčastnili velice zajímavého semináře na téma Klikrtrénink v ZKO Kořenice (Hlízov). Seminář vedla Nikola Koubková. Velice bych jí chtěla poděkovat za rady, názory a celkově moc příjemně strávený den. Chtěla jsem vzít hlavně Nanču, jelikož s ní se věnuji klikru nejvíce- bohužel 14 dní před seminářem prodělala úraz na PPK a ještě se sní plně nemůžu výcviku věnovat. Takže na seminář jsem vzala Grega a Sebíka.

Se Sebíkem jsem předvedli pár triků, které jsme se naučili doma. Nikča nám je moc pochválila. Dokonce padla otázka, zda si nechceme udělat dogdancinkovou zkoušku...a to je sakra výzva :-D
S Gregem jsme jen lehce zkusili chůzi u nohy, a myslím, že ji předvedl poměrně pěkně. A s Nikčou jsme se podívali na aport. V aportu nám hodně poradila i u Nanči i když jen teoreticky. Ale díky ukázce s Gregem jsem alespoň zjistila kde i já dělám chyby.


20.ROČNÍK STOPAŘSKÉHO PŘEBORU V NOVÉM MALÍNĚ

18. května 2016 v 18:49 Závody
Ve dnech 23.-24.4.2016 jsme se zúčastnili již 20.ročníku Stopařského přeboru v Novém Malíně. Závod se pořádal ve třech kategoriích A ( stopa a poslušnost dle ZVV1 ), B ( dvě cizí stopy ), C ( praktická stopa, 2x cizí stopa, vyhledání nábojnic) . Podrobnější popis jednotlivých kategorií naleznete v odkazu na stránky závodu.

Se Sebíkem jsme se přhlásily do kategorie B. Bohužel první den jsme stopu nedošli (na jařině). Druhý den byla stopa na trávě, kde práce byla již lepší, na této stopě jsem ztratili 15b. zapředměty. Myslím, že se na našem výsledku podepsalo i moje momentální psychické rozpoložení (týden před soutěží a i v průběhu jsem řešila určité složitosti). Celkem jsem měli z obou stop 89bodů (79 /10b.)

Velký díky patří celému organizačními týmu bez jejich vzájemné souhry a snahy by závod jistě nebyl tak super jako byl :-)5.ROČNÍK BESKYDSKÉHO STOPAŘSKÉHO SPECIÁLU

18. května 2016 v 18:34 Závody
Ve dnech 16.-17.4.2016 proběhl v Beskydech...přímo ve Frýdlantu nad Ostravicí již 5. ročník Beskydského stopařského speciálu. Soutěžilo se jako loni v hlavní kategorii IPO-FH (tedy závod dvoudenní) a jako doplňková kategorie byla stopa dle ZPS1, aport a speciální aport. Posuzovaní se v kategorii IPO-FH zhostili Rudolf Danek a Karel Nedvěd, kategorii ZPS1 František Beneš.

V sobotu večer hrála ku tanci a poslechu kapela Mirabel - hrála opravdu moc pěkně!

Ze Sebíkem jsme se přihlásily a i zúčastnili kategorie IPO-FH. Bojovali jsme statečně a v celku vybojovali celkem v pořadí 8.místo z celkem 16-cti startujících týmů. Celkem jsme měli 170 bodů (84/86b.) Jsem ráda, že Sebík si potvrdil zkoušku, i když svým pracovním výkonem na nasazení mě, hlavně na první stopě (tráva) trochu zklamal... holt máme do podzima co trénovat :-) Druhým terénem byl ozim, zde Sebík předvedl již kvalitnější práci.

Velké poděkování patří všem organizátorům závodu!Odkaz na WEB ZÁVODU

KVĚTEN 2016

17. května 2016 v 21:26 Novinky

23.5.

Přidány nové FOTKY SEBÍKA

17.5.

Přidány nové články BESKYDSKÝ STOPAŘSKÝ SPECIÁL, STOPAŘSKÝ PŘEBOR V NOVÉM MALÍNĚ a KLIKACÍ SOBOTA S NIKČOU KOUBKOVOU. Po rozkliknutí každého článku jsou ke shlédnutí i nějaké fotky přímo z akcí :-)

DUBEN 2016

17. května 2016 v 21:26 Novinky
-BEZ TEXTU-