Prosinec 2016

PROSINEC 2016

4. prosince 2016 v 10:19 Novinky

24.12.

HEZKÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A ŠŤASTNÉ VYKROČENÍ DO NOVÉHO ROKU 2017 !

4.12.V sobotu jsme se zúčastnili XIX.Mikulášských závodů a 4.ročníku memoriálu Jaromíra Exnera V ZKO Krakovany. S Nančou jsme nastoupili do kategorie ZZO a vybojovali krásné 2.místo s 93b. Se Sebíkem jsme se přihlásily do kategorie ZVV1 (stopa a poslušnost) a obsadili taktéž, krásné 2.místo s 92 a 78b. Skvělý závod, moc děkujeme za pozvání a budeme se těšit na další setkání! Parádně jsme si ho užili!


:-)

MIKULÁŠSKÉ ZÁVODY KRAKOVANY 2016

4. prosince 2016 v 10:12 Závody
XIX. MIKULÁŠSKÝCH ZÁVODŮ A 4.ROČNÍK MEMORIÁLU JAROMÍRA EXNERA

V sobotu, 3.12.2016 jsme zakončili letošní sezónu účastí v ZKO Krakovany na XIX.Mikulášských závodů a 4.ročníku memoriálu Jaromíra Exnera. S Nančou jsme nastoupili do kategorie ZZO a vybojovali krásné 2.místo s 93b. Se Sebíkem jsme se přihlásily do kategorie ZVV1 (stopa a poslušnost) a obsadili taktéž, krásné 2.místo (92 a 78b.) Na stopy se šlo na louky hned vedle cvičáku. Jak se Sebíkem tak s Nančou jsme si vylosovali startovní čísla jedničky. Takže jsme si nejdříve udělali stopu, pak honem zpět na poslušnost v ZZO, následoval odpočinek. Po všech šesti poslušnostech ZZO následovala hned poslušnost ZVV1. Pak byla menší pauza, po ní následovala poslušnost ZVV2, dále obrana ZVV1 a ZVV2 nakonec. Jako speciální cvik v ZZO bylo vylézt na postel - psovod i pes a vydržet na posteli ležet alespoň deset sekund- to mimochodem Nanče nečinilo vůbec žádný problém :-)

Závod posuzovali paní Alena Karbanová - stopy a pan Karel Nedvěd poslušnost a obranu. Figurování se ujali panové Zdeněk Král a Lukáš Dostál. Kladeč byl pan Ivan Lahuta.

Po celý závod bylo krásné zimní počasí. Kuchyně byla výborná a celá organizace skvělá! Mate to parádně zmáknuté, velký dík patří celé organizaci tohoto skvělého závodu, moc děkujeme za pozvání a budeme se těšit na další setkání! Parádně jsme si ho užili :-)
Fotky ZDE na stránkách a ZDE NA RAJČETI