Leden 2017

SHRNUTÍ ROKU 2016 A PLÁNY NA ROK 2017

23. ledna 2017 v 9:48 Výlety, procházky a ostatní
SHRNUTÍ ROKU 2016

a) V prvním bodě jsme plnili tak nějak na půl. Přes léto jsme chodili běhat a plavat. Ale velká změna bylo stěhování zpět do rodné vsi. Takže i spousty starostí okolo. Bohužel jsme na podzim zjistili, že Sebík má artrózu v levém koleni.

b) V bodě číslo dvě se nám začalo dařit až v závěru roku. Rozhodnutí padlo a se Sebíkem jsem začala dělat opět více poslušnosti. Dokonce jsme se zúčastnili na závěr sezóny Mikulášský závodů v Krakovanech podle ZVV1 bez obran. V poslušnosti musíme ještě několik věcí dotrénovat. Ale zkoušku bychom splnili :-)

c) Třetí bod se nám dařilo plnit asi nejobsáhleji, ale však už ne tak úspěšně. Myslím, že tréninku stop jsme se věnovali hodně, ne však tolik jako v roce 2015.

Závodění:
V první polovině jara jsme se zúčastnili, již po druhé, BSS ve Frýdlantu n./O. Zde naše snahy byli ještě dobré. A ve výsledku jsme se umístili na 8. místě. (84/86b.)


Na konci jara jsme zavítali- již po třetí - na závod v Novém Malíně. Zde se nám letos bohužel moc nedařilo, hlavně na druhé stopě. (79/10b.)

Přes léto jsme si byli zaběhat malý neoficiální canicrossový závod. Díky Sebíkovi výdrži jsme vyběhali krásné 2. místo.

Na podzim jseme vyrazili opět na VS pro MČR stopařů. Zde se nám opět nezadařilo. Tak jako na jaře v N.Malíně jsme i zde na druhé stopě vyhořeli (86/2b.)

Jelikož jsme tak trochu měli natrénováno. Rozhodli jsme se tuto méně úspěšnou sezónu neukončovat neúspěchem a tak jsme vyrazili ještě na pár menších závodů v závěru roku...

Na začátku října jsme vyrazili na závod o pohár města Říčan. Kde jsme ve stopařském speciálu získali 4. místo (92b.)

Na začátku listopadu jsme vyrazili na Měník na pohár KCHBO ve stopování. Zde jsme obsadili 5.místo s 88b.

Závěr sezóny jsme si naplánovali na začátek prosince na Mikulášské závody v Krakovanech. V kategorii ZVV1 A+B (92+78b.), celkově 2.místo.

... a myslím, že se nám to zakončení podařilo velice pěkně Usmívající se

seminářování:
- Letos jsme se zúčastnili i několika seminářů... v první polovině března jsem pořádali v Čáslavi již druhý seminář o stopování s m.s. Karlem Kováčem.

- V květnu jsme zavítali do ZKO Hlízov na seminář nejen o klikru s Nikčou Koubkovou. V červnu následovalo jeho pokračování v ZKO Krakovany.

- V létě jsme také navštívili s kamarády dětský den v Chotusicích s ukázkou sportovního výcviku psů.

- Na závěr sezóny, tj. koncem listopadu jsme se zúčastlini stopovacího víkendu v Letovicích se Zbyňkem Novákem a Alexandrou Dobrovičovou.

Během roku jsme se jeli podívat i na pár vrcholových akcí. Konečně jsme si letos splnili závazek jet se podívat do Dobříše na CACIT. Výlet jsme si udělali i na MM ČKNO do České Třebové.d) V čtvrtém bodě jsme bohužel neuspěli v tom smyslu, že panička se na to vykašlala.. ale pro rok nadcházející je to jasná výzva!

e) Pátý bod je tak nějak více méně popsán již výše... Závodů jsme se účastnili poměrně dost. V první polovině roku méně úspěšně, v té druhé už to bylo lepší. Doufám, že minimálně tak, jak tato sezóna skončila, tak ta nová začne Usmívající se


PLÁNY NA ROK 2017: ... jsou velké Smějící se

... za prvé bychom chtěli splnit zkoušku ZPS1. Pokud docvičíme tak i ZPS2 nebo nějakou z tartových zkoušek :-) S Nančou bych do konce roku chtěla složit IPO3 a třeba nějaký ten závod.

...za druhé, hlavně přes léto, se věnovat fyzičce. Běhat, tahat pneumatiku, jezdit na kole nebo chodit plavat.

...za třetí. Rádi bychom si zajeli zazávodit opět do Nového Malína. Na podzim se opět zkusili přihlásit na VS stopařů. A k tomu během sezóny se zúčastnili dalších menších závodů.

... za čtvrté, jelikož jsme začali trénovat vyhledávání pomerančové kůry- tedy alespoň se o to snažíme. Nebylo by špatné složit si zkoušku i v této disciplíně Usmívající se

... do pětice... toto je více méně předsevzetí pro paničku, i nadále se vzdělávat co se týká výcviku psů. Pokračovat ve čtení knih a článků s nejen výcvikovou tématikou jako např. druhý díl od Františka Šusty, Ládi Macha... Jezdit na semináře. V tomto směru bych se letos ráda podívala na seminář s Martinem Pejšou - na tom se už pracuje. A dále pak i zavítat na nějaký seminář s Jiřím Ščučkou.

myslím, že plánů je docela dost, tak směle do jejich plnění... Usmívající se

7 NAROZENINY

21. ledna 2017 v 19:51 Výlety, procházky a ostatní

6.1.2017 Sebastian oslavil své sedmé narozeniny. Byl to pátek, napadl sníh a byla poměrně zima. Ale i přes to jsme si udělali kratkou procházku. Sebík samozdřejmě dostal i "psí" dortík s odpovídajícím počtěm "psích" svíček, nějaké ňamky a novou hračku. Oslavili jsme to jak se patří!Usmívající seLEDEN 2017

3. ledna 2017 v 18:31 Novinky

23.1.


21.1.

Přidán nový článek - OSLAVA SEDMÝCH NAROZENIN

Přidána nová fotogalerie SEBÍK - 7 LET

3.1.

Přidány nové fotky do SEBÍK, S KAMARÁDY a VÁNOCE