Duben 2017


BŘEZEN 2017

26. dubna 2017 v 23:31 Novinky
- BEZ TEXTU -

SEMINÁŘ S MARTINEM PEJŠOU

26. dubna 2017 v 23:27 Výcvikové akce a semináře
Ve dnech 31.3.-2.4. proběhl v Heřmanově Městci seminář zaměřený na téma stop, poslušností i obran. Nejvíce mě asi zaujaly poslušnosti, kde jsme dostaly pár dobrých rad, jak vylepšit naši základní pozici i chůzi u nohy, kde začínalo být mírné předcházení. Na stopách máme největší problém s označováním předmětů, u kterých si lehá křivě. Na obrany byl pozvaný figurant Martin Remsa, který neshledal na obraně žádné velké chyby či nedostatky.


Na tento seminář jsem jela především s Nančou, ale měla jsem sebou i Sebíka. Spolu jsme si tam udělali stopičku a takovou malou přípravu na stopařský přebor v Novém Malíně.

Video Nany ze stopy ZDE a foto z celé akce ZDE

21.ROČNÍK STOPAŘSKÉHO PŘEBORU V NOVÉM MALÍNĚ

26. dubna 2017 v 23:19 Závody
Ve dnech 21.-23.4. jsem letos již po čtvrté zavítaly na Šumpersko, do městečka Nový Malín. Kde se konal, již tradiční, stopařský policejní přebor. Každoročně se účastníme v kategorii B, která se skládá ze dvou stop, obou cizích. První stopa je dvě hodiny stará, jeden ostrý a dva pravé lomy, oblouk. Na této stopě se nachází tři klasické předměty. Druhá stopa je tříhodinová, jeden pravý a jeden ostrý lom, dva předměty praktického charakteru. Letos byla malá bílá krabička a kovový klíč.


Ač jsme se báli, že závod bude na poslední chvíli zrušen. Ještě ve středu bylo na cvičáku a v jeho okolí skoro půl metru sněhu. Naštěstí to Radek dobře objednal a v pátek už nebylo po sněhu skoro památky.

Nakonec jsme zkončili na 11.místě s 89body z první stopy - ta byla na trávě a ze stopy druhé, na osení, jsme získaly 83b.
U obou stop nás stalo hodně bodů předměty. Na stopě na trávě -5bodů neoznačené dřevo a na stopě druhé neoznačený praktický předmět- klíč, ten byl bohužel za 10bodů.


Video STOPA A a STOPA B