MČR IPO-FH 2017

6. listopadu 2017 v 11:05 |  Závody
O víkendu 4.-5.11.2017 se konalo MČR IPO-FH v Novém Malíně. Měli jsme tu čest se na tento stopařský svátek kvalifikovat.
Na místo našeho nevydařeného činu jsme dorazili již v pátek, kolem půl páte. Hotel Dolte Sobotín měl vše co jsme potřebovali, parkoviště ve dvoře, velké přilehlé prostory na venčení pejsků, pěkné pokoje, příjemné prostředí společenské místnosti a příjemnou obsluhu. Ubytovali jsme se, povečeřili a poseděli.

Druhý den ráno se konala prezentace, veterinární přejímka, slavnostní zahájení a lososvání startovních čísel. V půl desáte byl odjezd na stopy. Skupina A, kam jsmepatřili (startovní čísla 1-10) jsme odjížděli na asi 15km vzdálené pole, hned za Nový Malín. Vylosovala jsem si startovní číslo sedm, a to rozhodně naše šťastné číslo nebylo. Na hlíně jsme nastupovali na osmou stopu dne. Zkončili jsme na druhém úseku, kdy přešel lom s celkovými 20 body.

Večer bylo příjemné posezení u živé hudby, tančilo se, povídalo se a bylo to moc príma.

Druhý den na trávě, jsem šli jako první stopa z celého dne, kdy jsem pěkně vypracovali první úsek s obloukem, v něm drobnější chybičky, ostrý lom úplně parádně. Bohužel v půlce tohoto úseku sešel neznámo kam, kdy jsme si odnesli 36 bodů.

Děkuji celému organizačnímu týmů ZKO Nový Malín... Je to úžasná parta lidí, kteří vědí co dělají a vždy to dělají perfektně! Díky !!

No na závěr co dodat... nám se moc nedařilo, bohužel pokaždé to nemůže vyjít... Je nám to líto, nebo tedy hlavně mě.. Sebíka to moc netrápí :-D No i když je to nezdar, pro mě je to určitý druh motivace, se do toho opřít ještě o to víc :-) Takže třeba za rok opět na mistráku, ahooj !
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.